>

کالای خواب

محافظ تشک

تشک ها به دلیل تماس با بدن محلی برای رشد میکروب و باکتری ها می باشند بنابراین  بهترین وسیله حفظ نظافت و پاکیزگی استفاده از  محافظ تشک است. محافظ تشک سومریا از 5 لایه تشکیل شده است لایه رویی آن از اسپان باند هیدروفیلیک و لایه زیری آن هیدروفوبیک می باشد . 4 طرف آن کش دوزی شده قابل شستشو است . محافظ تشک سومریا انتخاب مناسبی جهت افزایش طول عمر تشک می باشد و قابل استفاده در هتل ها ، مهمانسراها ، بیمارستانها ، مطب ها و منزل می باشد.

ست ملحفه و روتختی

در صورتی که به مسافرت می روید سعی کنید یک  ملحفه یکبار مصرف به همراه داشته باشید. پاکیزگی یکی از مهمترین مسائل برای سلامت خانواده است . ملحفه و روتختی سومریا قابل استفاده در هتل ها ، مهمانسراها، بیمارستانها مطب ها و منزل می باشد. همینطور برای وسایل حمل و نقل برون شهری نظیر قطار ، هواپیما و اتوبوس قابل استفاده است. این محصول در دو مدل یکنفره و  دونفره بسیار سبک و قابل حمل طراحی شده است و دارای روبالشتی در ابعاد 70*50 می باشد .

روبالشتی

جالب است بدانید بالش ها محیط امنی جهت رشد میکروب ها می باشد . بنابراین توصیه می گردد به خصوص در مسافرت از روبالشتی یکبار مصرف استفاده کنید . این روبالشتی ها بسیار سبک بوده و فضای کمی را اشغال می کنند بنابراین مشکلی در حمل آن وجود ندارد . قابل استفاده در طول سفر ، هتل ها و مسافرخانه ها ، کلیه مراکز درمانی و کلینیک ها و ..