>

شرکت میلاد پاکت تهران

شرکت میلاد پاکت تهران

شرکت میلاد پاکت تهران که فعالیت خود را با تولید ساک های دستی آغاز نمود، توانست در مدت کوتاهی با اضافه نمودن محصولات جدید به سبد کالایی خود، سهم بزرگی از این بازار را به خود اختصاص دهد. همچنین با ارائه خدمات جانبی مثل چاپ،لمینت،کوتینگ،پرفراژ، و زیپ بازار خود را گسترش داده است. این شرکت با در دست داشتن دو خط تمام اتوماتیک و پیشرفته چاپ فلکسو و سیلک توانسته است طیف وسیعی از بازار هدایای تبلیغاتی پارچه ای را به خود اختصاص دهد. از جمله محصولات این شرکت به موارد زیر میتوان اشاره نمود: 
ساک دستی پارچه ای: میلاد پاکت با استفاده از کامل ترین خطوط تولید تمام اتوماتیک ساک دستی ، ساک دستی پارچه ای ، ساک دستی تبلیغاتی ، شامل چندین خط دوخت التراسونیک ساک دستی ، زیپ کیپ ، دسته زن و همچنین انواع دستگاه های چاپ فلکسو و سیلک، با ارائه محصولاتی حرفه ای، زیبا و با کیفیت پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی باشد. 
انواع کاور ها: میلاد پاکت تهران تولید انواع کاور با گرماژ، رنگ بندی و طرح های مختلف را بر حسب نیازبازار به تولید رسانیده است. که از جمله آنها میتوان به کاور سررسید، کاور تشک و کاور لباس اشاره کرد.این کاورها با داشتن طراحی مختلف دارای طلق، زیپ، زیپ کیپ، سرنخ و چسب، امکان استفاده به عنوان یک بسته بندی متفاوت و کاربردی را امکان پذیر ساخته و زیبایی و کیفیت را برای مشتریان عزیز خود به ارمغان آورده است. 
انواع زیرانداز و بقچه: زیراندازهای سفری میلاد پاکت با طراحی زیبا و منحصر به فرد با دارا بودن خاصیت ضد رطوبت در رنگ بندی های مختلف مناسب جهت استفاده در چادر مسافرتی و محیط خارج از خانه، در سفر و محیط های شهری برای شما آرامش را به ارمغان می آورد. همچنین بقچه های زیپ دار این شرکت در سایز های مختلف به عنوان محصولی تکمیلی جهت نگهداری لباس، پتو، تشک و … در کمترین جا به عنوان محصولی تکمیلی قابل استفاده است.