تولید اولین پارچه اسپان باند نانو آنتی باکتریال در ایران

دپارتمان تحقیق و توسعه گروه صنعتی سومریا افتخار دارد در جهت پيشرفت جامعه ي سلامت ايران در شرایط خاص بیماری کرونا، پس از ماهها آزمون و خطا و پشت سرگذاشتن انواع تست های آزمایشگاهی جهت تائید کارایی و ایمنی، برای اولین بار در کشور موفق به تولید پارچه اسپان باند نانو آنتی باکتریال گردیده است، تا در این برهه حساس فعلی التیام و ايمني بر خاطر و سلامت مردم این مرز و بوم باشد.

از تولیدات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. ست ملحفه و روبالشی و زیرانداز مسافرتی نانو آنتی باکتریال جهت کاهش بار میکروبی در انواع سفرهای ریلی، هوایی و جاده ای
2. ساکهای دستی نانو آنتی باکتریال جهت خرید انواع مواد غذایی
3. البسه بیمارستانی نانو آنتی باکتریال ، ماسک سه لایه پزشکی نانو آنتی باکتریال ، پرده های جداکننده نانو آنتی باکتریال مراکز درمانی که هرکدام با توجه به جایگاه کاربردشان، کمک شایانی به حفظ سلامتی و کاهش بار میکروبی و عفونت دارند.
این محصولات بعلت داشتن نانو ذرات که از پرمصرف ترین و ایمن ترین نانوذرات حال حاضر دنیا می باشند، خواص آنتی باکتریایی قابل قبولی از خود نشان داده، همچنین بعلت خاصیت کشندگی میکروارگانیسم ها که عامل ایجاد بوی نامطلوب می باشند در جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع به عنوان مثال در داخل کفش و امثال آن موثر می باشند. همچنین بعنوان جاذب اشعه فروسرخ و فرابنفش در کاربردهایی مانند صنایع کشاورزی موثر می باشد، همینطور بعلت مورفولوژی ذرات بکاررفته زیر دست منسوج لطیف تر گردیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل نمایید: 85588-021

 

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *