راهنمای انتخاب رنگ ساک دستی پارچه ای

نوشته شده توسط:واحد بازاریابی ... در راهنمایی و مشاوره تبلیغاتی, ساک دستی و طراحی

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای در رنگ های مختلف تولید میگردد و روی ساک دستی پارچه ای هم میتوان چاپ با رنگ دلخواه را انجام داد. اما سوالی که ممکن است ذهن مشتری را درگیر کند این است که چه رنگی را برای ساک دستی انتخاب کند؟انتخاب رنگ ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

ما در این مقاله سعی کرده ایم موضوع را از دو نظر بررسی کنیم:

  1. رنگ سازمانی
  2. روانشناسی رنگها

اگر رنگ سازمانی خود را انتخاب کرده اید، بدون شک باید ساک دستی شما به رنگ سازمانی شرکتتان باشد. برای مثال اگر ایرانسل بخواهد ساک دستی چاپ کند قطعا رنگ زرد را انتخاب خواهد کرد و در این مساله هیچ شکی نیست. همچنین اگر تیم پرسپولیس تهران بخواهد سفارش ساک دستی پارچه ای دهد رنگ پارچه ساک دستی را قرمز انتخاب میکند. صد ها مثال دیگر وجود دارد که میتوان به آنها اشاره کرد، ولی نکته اینجاست که اگر هنوز رنگ سازمانی شرکت خود را انتخاب نکرده اید، چه کاری باید انجام دهید؟

همانطور که میدانید یکی از مواردی که به ایجاد احساس در برند، کمک زیادی می کند، رنگ سازمانی است. به این ترتیب همه ارکان تبلیغاتی تحت تاثیر این رنگ قرار میگیرند و ساک دستی پارچه ای نیز جدا از این مبحث نیست.

رنگ سازمانی  می تواند فواید و آثار مثبت زیادی برای برند و تبلیغات داشته باشد. از جمله فواید استفاده از رنگ سازمانی در سفارش ساک دستی تبلیغاتی میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

رنگ ساک دستی تبلیغاتی ارتباطی عمیق و حسی میان برند شما و مشتری ایجاد کرده و به توسعه و ترویج برند کمک می کند.

یکسان سازی در رنگ سازمانی، تبلیغات و بازاریابی و بسته بندی و امور چاپی، موجب تقویت تصویر برند و تعمیق تجربه برند می گردد و اینجاست که انتخاب رنگ ساک دستی سوزنی اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد.

از آنجا که رنگ سازمانی آنقدر می تواند گسترش یابد که به صورت یک نماد یا نشانه عمل کند و مخاطب با دیدن رنگ سازمانی یک برند، به ماهیت آن برند و سازمان پی ببرد، بهتر است از اولین سفارش خود به رنگ سازمانی توجه کنید. برای مثال شما با دیدن رنگ آبی ، نا خودآگاه تیم استقلال به نظرتان می آید و با دیدن رنگ سبز آبی سومریا برای شما تجلی میکند.

اما حالا که انتخاب رنگ ساک دستی تا این حد مورد اهمیت است در ادامه به روانشناسی انتخاب رنگ خواهیم پرداختساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

احتمالا به یاد دارید که دو دسته رنگ در طبیعت وجود دارد: 1. رنگ های سرد 2. رنگهای گرم

رنگهای گرم: این رنگ ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای شامل زرد- سبز – قرمزو بنفش می‌باشند و نقاط قوتشان این است که این رنگها القاء کننده گرمی و راحتی هستند. و نقاط ضعفشان این است که در تصویر باعث تضعیف برجستگی که باید در تصویر وجود داشته باشد، می‌شوند.

رنگ‌های سرد: رنگهای سرد ساک دستی شامل سبز و آبی – بنفش می‌باشد که نقاط قوت این رنگ ها این است که آرام و راحت هستند و معمولا بصورت غیر صمیمی و بی تکلف و ساده دیده شوند و برای انتخاب به عنوان پس زمینه مناسب میباشند. نقاط ضعف رنگ های سرد این است که این رنگها احساس منفعلانه دارند.

به طور کلی با وجود آن که اثر رنگها تا حدودی ذهنی است و درباره هر شخصی متفاوت است اما تاثیری که رنگ ها دارند معنای یگانه ای در همه جای گیتی را پوشش میدهد، و این مهم همان پایه روانشناسی رنگ به شمار می آید. رنگهایی که در ناحیه آبی طیف رنگها قرار دارند، رنگهای سرد و رنگهایی که در ناحیه قرمز هستند، رنگ های گرم تلقی می شوند.

رنگ بندی ساک دستی پارچه ای بر میزان تمرکز و خلاقیت موثر است و می تواند تاثیرات زیادی بر مشتری بر جای گذارند.

برای انتخاب رنگ بهتر است سوالاتی را در نظر بگیرید و پاسخ به این سوالات بهترین رنگ برای ساک دستی سوزنی شما را نشان خواهد داد:

  1. رنج سنی مشتریانی که ساک دستی تبلیغاتی به دست آنها میرسد در چه گروه سنی قرار دارد و بهترین رنگ برای این گروه سنی کدام دسته از رنگ هاست؟ساک دستی پارچه ای
  2.  مشتریان هدف شما برای ارائه ساک دستی چه جنسیتی دارن؟ مونث هستند یا مذکر؟
  3. ما با رنگ ساک دستی تبلیغاتی قرار است کدام بخش از احساسات مشتری خود را تحریک کنیم؟
  4. مشتری شما پس از دیدن ساک دستی چه تعریفی و احساسی از رنگ آن خواهد داشت؟
  5. رنگ های مکمل و متضاد این رنگ چه طیفی است؟ این مورد برای چاپ روی ساک دستی پارچه ای اهمیت دارد
  6. تا چه حد رنگ ساک دستی تبلیغاتی  ما، خصوصیات سازمان و محصول ما را می تواند نشان دهد؟

اینها تمامی سوالاتی است که برای انتخاب رنگ مناسب برای یک سازمان حرفه ای و اصولی باید به آن پاسخ داده شود و پاسخ دادن به این سوالات نه از سوی مدیر سازمان که باید از سوی تیمی حرفه ای و علمی با تحقیق و پژوهش و تجربه پیگیری شود.

در مقاله بعدی به جزئیات بیشتری در مورد انتخاب رنگ ساک دستی پارچه ای خواهیم پرداخت. شما میتوانید از طریق لینک های زیر اطلاعات بیشتری در مورد ساک دستی پارچه ای بدست آورید:

نحوه سفارش ساک دستی پارچه ای

لیست قیمت ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل های ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای طرح دار

سومریا تولید کننده انواع ساک دستی  ساک دستی تبلیغاتی ساک دستی پارچه ای ساک دستی سوزنی  رنگ ساک دستی در رنگ ها و طرح های مختلف با استفاده از بهترین پارچه های اسپان باند تولید شده در گروه صنعتی سومریا