خلاقیت در طراحی ساک دستی

نوشته شده توسط:واحد بازاریابی ... در ساک دستی و طراحی

طراحی خلاقانه ساک دستی میتواند تاثیر و ماندگاری ساک دستی تبلیغاتی شما را تا چندین برابر افزایش دهد. از این رو در این مطلب به معرفی چند طرح خلاقانه ساک دستی پارچه ای پرداخته و به بررسی هر یک از این ساک دستی ها میپردازیم.

همه میدانیم که خلاقیت و نوآوری در هر کاری باعث تمایز و موفقیت میشود چه برسد به خلاقیت در تبلیغات و طراحی. پس چه بهتر خواهد شد اگر در زمان سفارش ساک دستی پارچه ای به خلاقیت در طرح چاپ شده روی ساک دستی اهمیت دهیم تا نتیجه ای بهتر از تبلیغات خود بگیریم. در تصویر زیر یک نمونه ساک دستی با طرحی خلاقانه را مشاهده مینمایید:

طراحی ساک دستی تبلیغاتی

همانطور که در تصویر بالا میبینید در این طرح تصویر یک میمون را به شکلی در طراحی ساک دستی استفاده کرده اند که دستهایش در امتداد دسته ساک دستی قرار بگیرد و به همین راحتی طرحی خلاقانه و زیبا پدید آورده اند.

همچنین در تصویر زیر نیز به گونه ای جذاب از امتداد دستگیره ساک دستی پارچه ای برای ایجاد پایه های نشیمنگاه یک پرنده استفاده کرده اند.

طراحی خلاقانه ساک دستی پارچه ای

به یاد داشته باشید که همیشه نیاز نیست که برای خلاقیت هزینه زیادی را تقبل کنید بلکه کافیست با طرحی ساده بر روی ساک دستی یک تبلیغات خلاقانه و اثربخش ایجاد کنید.

ساک دستی تبلیغاتی خلاقانه

طرح بالا مربوط به تبلیغات یک شرکت مرتبط با بدنسازی است که در آن از شکل دمبل برای طراحی استفاده شده و میله دمبل تبدیل به دسته ساک دستی شده است. خودتان قضاوت کنید که آیا این ساک دستی تاثیر بیشتری بر روی مشتریان شما دارد یا یک طرح ساده؟

ساک دستی خلاقانه

تصویر یک ساک دستی خلاقانه که دستگیره آن با دسته سطل آمیخته شده است. همیشه دسته ساک دستی مکانی خوب برای خلاقیت است. به تصاویر زیر که دو نمونه دسته پانچ و دسته لوپ را نشان میدهد دقت کنید:

طراحی ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی پارچه ای زیبا

در برخی از طراحی ها هم میتوان محل قرار گرفتن دسته ساک دستی را به گونه ای قرار داد تا ساک دستی شکل زیر را به خود بگیرد:

ساک دستی تبلیغاتی خلاقانه

ساک دستی

چاپ ساک دستی خلاقانه

خلاقیت در ساک دستی تبلیغاتی

طراح زیبا برای ساک دستی

و یا روی ساک دستی با استفاده از چاپ چهار رنگ تصویری خاص ایجاد کرد مانند زیر:

چاپ ساک دستی

سومریا برای شما مشتریان عزیز امکان سفارش ساک دستی طرح دار نیز فراهم آورده است. در این مدل از محصولات پارچه اسپان باند قبل از دوخت یک بار فرآیند چاپ را به صورت چاپ تمام سطح طی میکند.

مشاوران گروه تولیدی صنعتی سومریا به عنوان بزرگترین تولید کننده ساک دستی پارچه ای آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز هستند.